KONST / Litografier / Färglitografi 13185262
nr 1318 5262
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 312/360, Gröna Lund. Motivet: 46x38cm, oramat löst blad
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 april 2020
kl 19:40:13
350 kr
450 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö